Wolf grubu ve mushroom grubu monsterlat hak

Tekrar merhaba bu party level ortalamasina göre drop atma olayini zaten discord kanalinda sizler acikladiniz. Ben uydurucak değilim birebir yetkililerin açıkladığı olaydır. Partye 35 level adam ve 65 level adamin ortalamasına göre kesilen mobun drobu atildigi açıklandı. Ayrıca veri demissiniz tüm slotları nerdeyse denedim ben sizide denemeye davet ediyorum test sunucularinizda dediğim gibi gidin 2 saat werewolf 2 saat apostle atın istisnasiz werewolfun daha çok drop ve kazanc getiricegini goruceksiniz. Ben bu verilere dayanarak eleştiriyorum. Test etmeden lütfen kesin konuşmayalım. Dediğim gibi amacım oyuncu topluluğuna yardımcı olmak, gördüğügum şeyleri geri bildirim yapmak. Teşekkürler iyi çalışmalar

Şunu da hatırlatmak isterim bu werewolf de kasarken 25 level adamı partye alarak ve 25 level adamı partye almayarak kasmanizida istiyecegim eğer test yapicaksiniz. Çünkü werewolfun iyi drop atması bu şartlara bağlı hemde level ortalamasının çalışıp calismadiginida anlamış olursunuz.

Thanatos

Staff member
Atack yapan karakterin premiumu ve lwl'ı drop oranını etkilemektedir. Farm premium'da olması yeterlidir. Lwl sınırını aşmamasıda yeterlidir. Bahsettiğimiz konu şu aslında atıyorum mobun max drop atma lwl'ı 35, slota atack yapan çarın 35 lwl olması yeterli. Party'deki adamlar drop oranlarını atack yapmadığı sürece etkilemez. 72 Lwl dahi olsa oturan çarlar bir drop konusunda artış veya düşüş yaşatmaz. Teşekkür ederiz.

Etkiliyor işte denemenizi rica edicen bakın ben oynun eski sürümünden beri betalarinda oynamış biriyim. 65 level okçum vardı. premiumlu gittim grim wolfe partysiz kestip drop alamadım alsamda az aldım. Sonra 25 level adam aldım koyduk towna öyle kesmeye başladım. Sonra fpler olsun MS olsun dex busslari olsun akmaya basladi. Çünkü bana discorda denilen şey şuydu. 65+25: 90 eder 90/2:45 eder grim wolf 47 leveldi sanırsam. Party ortalamami 47 olduğundan dolayı droplarinda bariz artış oldu. Etkilediğini tekrar söylüyorum test etmenizi rica ediyorum.

Şuan yaptığım farm yeri darkwolf ve wolflerin arasındaki slottur. Uzerimde +7 fabric +6 ib var aslında onlar olmasa görev itemi olsada olur. Grimwolfde şuan kasicak gücüm yok mesala çok telefonlu arkadaşlar kasıyor. Doğal olarak slotda kasamiyorum. 59 level karekterim okçu slotda , 25 level hesabimi da townda tutuyorum. 59 levelde premium var. 25 levelde yok. 59 levelde partysiz keserken drop hiç alamıyorum nerdeyse, ama 25 level karekterim partye soktuğum an dex kağıdı fpler akmaya başlıyor. Kendi kastigim slotu bile söylüyorum şuan size. Anlatmak istediğim hiç çaba harcamadan sadece premium alarak oyunda çok rahat bir şekilde para elde edebiliyorum. Anlatmak istediğim nokta ben bu kadar kolay oyun parasına ulasabiliyorken neden item dizip zor kesilen ve drop oranlari birbirine yakın az serilikde kesilen zor mobu kesim ki. Oyun sistemi bana zaten rahatça oyun parası kasmami sağlıyor. Sistemin kısa yollarini biliyorum. Ben map haritasinin tüm moblarinin sağlıklı bir şekilde oyuncunun dagilimi olmasini istedigimden bu konuyu açtım. Apostda kasilsin werewolf de de ama her mobun zorluguna göre oranlar adaletli olsun. Kolay kesilen bir mobun zor kesilen mobdan daha fazla getirisi olması sacma mantiga aykırı. Umarım derdimi anlata bilmisimdir. Teşekkürler iyi çalışmalar